Výuka studentů s různými typy zdravotního postižení

Anotace

Pracujete se zdravotně postiženými studenty na ZČU? Znáte podpůrné aktivity univerzity pro znevýhodněné studenty? Chcete se lépe orientovat v oblasti speciální pedagogiky a psychologie? Kurz vám rozšíří kompetence pro práci s osobami se specifickými potřebami pomocí instruktážních bloků z oblastí psychologie, speciální pedagogiky, češtiny, angličtiny. Nebude chybět ani prostorová orientace s cílem představit prostory univerzity a zajistit bezpečnou orientaci v budovách a pohyb v nich. Kurz je vhodný jak pro akademické, tak pro administrativní pracovníky ZČU.

Lektoři: PhDr. Linda Albrechtová, Ph.D., Mgr. Kristýna Voříšková, Mgr. Marek Rubricius

Datum zahájení 2018-09-25 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-09-25 00:00:00.0
Místo konání Budova FST, Plzeň, Univerzitní 22, UV 115, 9:00 - 14:00