Zapojte se do soutěže společnosti ARMEX Technologies o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou nebo diplomovou práci

Společnost ARMEX Technologies s.r.o. vyhlašuje soutěž o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou nebo diplomovou práci ve školním roce 2016/2017.

ARMEX Technologies práce roku 2017 je soutěží zaměřenou na zvýšení motivace studentů při vypracovávání závěrečné práce a zároveň umožňuje nadaným studentům prokázat své schopnosti a zviditelnit se. Tři nejlepší práce, vybrané odbornou porotou, budou ohodnoceny peněžními odměnami. Dalším jejím cílem je vyhledat talenty v oblasti vědy a techniky.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti z vybraných fakult, kteří budou svou práci obhajovat v školním roce 2016/2017.

Pokud po konzultaci se studentem bude shledána práce výjimečně zajímavou, přispívající k vylepšení nebo tvorbě nových technologii firma ARMEX Technologies zajistí materiální požadavky studenta pro převedení nápadu do praxe.

Armex-propagace_soutez

Přihláška do soutěže

Veškeré další informace a pravidla soutěže

27.03.17